Spravuj nyní Luckyfashion právě Ty!

9. července 2009 v 22:19 | Luluckukuc
Zdravím všechny sympatické čtenáře, jenž zavítaly na tento blog. Jak je jistě vidět, je zanedbávaný, neaktualizovaný a tak vůbec - nedostává se mu takového zadostiučinění, jakého si zaslouží. Bylo oň pečováno s láskou a svědomitostí. Odvážím se říct, že jsem z tohoto oboru poznala mnoho a když jsem se věnovala jakémukoliv článku, byla tu snaha o jakousi profesiálnost a ne pouhé zkopírování z jiného blogu popřípadě stránky. Ovšem jak můj život plyne, zjišťuji, že se tomuto blogu nadále prostě věnovat nemohu, ale rušit ho, to by bylo snad bláznovství. Co vy na to? Navrhuji tedy jedno prosté řešení: předám své správcovské žezlo komukoli, kdo projeví zájem tento blog nadále spravovat. Kdokoli, kdo se zajímá o tento obor a věnoval by se tomuto blogu, zašlu heslo, pokud mě kontaktujete na luluckukuc@seznam.cz
Byla bych ovšem ráda, když by pokračoval v tradici jeho kvalitního designu a kvalitních článků. Aby byl více než místem, kam napadají všechny drobky z internetu.
A kdo by nadále žíznil po informacích z módy či zkušnostech z modelingu, může psát na chat, který je v menu či mě kontaktovat na icq 313-063-502 či na facebooku "Lucie Kučerová". A doufám, že blog bude vzkvétat a bude se mít dobře, stejně jako snad vy všichni, jež toto čtete.
Hodně štěstí do dalších let vám všem!
přeje adminka luluc v demisi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawW WaclawW | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:27 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na luckyfashion.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama